• Germany Servers farklı ile dürüst ve kaliteli yayın!

  11 Yıldır geliştirdiğimiz güçlü alt yapımız ile kaliteyi sizlere sunuyoruz...

  Devamını Oku   
 • Yayınlarımız ve sistem hakkında bilgilendirme!

  Yeni sistemimizle birlikte artık kanallarımız daha stabil, Sorun odaklı çalışma sistemimize artık ticket sistemini getiriyoruz. ayrıntılar yazımızın detayında...

  Devamını Oku   
 • En İyi Ekran Kartları Listesi

  En iyi ekran kartları listesi, pek çok kullanıcının merak ettiği konuların başında gelmektedir. Hal böyle olunca en çok araştırılan konular arasında da ekran kartları listesi bulunmaktadır.

  Devamını Oku   
Yayınlarımız ve sistem hakkında bilgilendirme!

Yeni sistemimizle birlikte artık kanallarımız daha stabil, Sorun odaklı çalışma sistemimize artık ticket sistemini getiriyoruz. ayrıntılar yazımızın detayında...


image

Merhaba değerli Germany Servers kullanıcıları,

10. Yılımızı kutladıgımız bu sezonda gerek web sitemizde gerek kullanıcı panelemizde değişiklikler yaparak sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak istiyoruz. Artık kişiye özel yönetim panelinizden bir çok işlemi kendiniz halledebileceksiniz, Bunlar neler mi?

 • Birden fazla kişiye paket alabilir, paketlerini kendin yönetebilirsin.
 • WebTV artık yönetim panelinden erişilebiliniyor.
 • Kurulum rehberimiz sayesinde istediğin cihaza/programa anında yüklemek çok kolay.
 • TV Listesi Yükle kısmımız şuanda yapım aşamasında fakat Smart IPTV uygulaması için kullanabilirsiniz, diğer uygulamalar için çalışmalarımız devam ediyor.
 • Kategorileri Düzenle kısmına bayılacaksınız, istenmeyen buketleri çıkarın, buket sıralamanıza hükmedin!
 • Referans sistemimiz ile kazanmaya doyamayacaksınız, sürpriz hediyeler sizleri bekliyor!
 • İçerik Talebi! işte bu hizmette sınır yok demektir... İsteğiniz bizim için bir emirdir! isteyin hemen ekleyelim.
 • Önerdiğiniz ve Referans olduğunuz kişiler sayesinde puanlar kazanıp Puan Mağazamızdan istediğinizi alabilirsiniz.
 • Artık tüm destek sistemimizi panel üzerinden Destek Taleplerim kısmından yürüteceğiz, Son zamanlarda insanların sosyal medya hesaplarından yada telefon numaralarından iletişime geçmek istememesi yüzünden sizlerin güvenliği açısından bu şekilde bir sistem geliştirdik.

Bir çok özelliğimizle sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Son olarak bir kaç özel şeylerde paylaşmak isterim;

Bizler gece gündüz bir çok içeriği sizlerle buluşturmak için çalışıyor ve çabalıyoruz, Uzun zamandır gerek müşteri geri dönüşlerinden aldığımız bilgiler gerekse belirli forumlarda veya gruplarda insanların söylediklerine istinaden dolandırmalara karşı sizleri uyarmak istiyorum, Bizden yayın alıp çevresine yayın satan oldukça fazla bayimiz var ve bu bayilerin her birisini takip etmek gerçekten çok zor, Biz müşterilerimizin bir çoğunun mağduriyetini gideriyoruz fakat sizlerinde bu tuzaklara oyunlara gelmemesi gerekiyor, unutmayın verdiğimiz bu emeğin karşılığı elbette var fakat biz Türkiye de insanların ekonomik durumlarını az çok iyi bildiğimiz için en makul fiyatlarda sizlere paketlerimizi sunuyoruz.

Lütfen dolandırıcılardan ve ucuz yayın satanlardan uzak durun / temkinli olun, Bize gelin bizden satın alın demiyorum DOLANDIRMAYIN diyoruz.

Eklenen ve çıkarılan kanallar;

Son zamanlarda yaptığımız güncellemeler neticesinde bir çok geri dönüş aldık bu konuda, çıkartıp eklediğimiz ve iyileştirdiğimiz bir çok platform içerikleri ile alakalı tehtit sınırlarına dayanan konuşmalarla karşı karşıya kaldık, Bunu şu şekilde açıklıyım bizim yaptığımız için illegal olduğunu biliyorsunuz ve içeriklerimizde yeni eklenen platformlardan herhangi ek bir ücret istemediğimiz halde bazı sorunlu kanalları çıkarttığımız zaman bir çok azar işitiyoruz.

Film/dizi gibi içerikleri eklerken herkesi düşünerek ekliyoruz fakat bütün herşey olsun modunda olduğunuz zaman bu durum hiç olumlu olmuyor binlerce milyonlarca içerik var herşeyi eklememız mumkun degil takdir edersinizki.

Live kanal, dizi, film ve diğer içeriklerin ekleme/çıkartma haklarımızı saklı tutarız bu konuda bizleri suçlu ilan edemezsiniz.

SAYGILARIMLA
GERMANY PREMİUM


avatar
Germany Premium / Avrupa

Bir kaç dakika içerisinde yanıt alırsınız

Germany Premium / Avrupa

💎 Germany Premium EU💎

💬 12 AYLIK SUPER PAKET 110€ Yerine Sadece 79€✅

🔁 2 hafta içerisinde iade garantisi! 🗓 Kişiye özel kullanıcı paneli!

📝İstediğin içeriği talep et anında eklensin!

☘ beIN Sports SD/HD/UHD/4K
☘ Exxen SD/HD/UHD
☘ Sky Bundesliga SD/HD/UHD
☘ Sky Sport SD/HD/UHD
☘ S Sport & S Sport Plus SD/HD/UHD
☘ Spor Smart SD/HD/UHD

💦 binlerce içerik ve live kanal seçenekleri!

🥇 9 Senelik tecrübe ile sorunsuz hizmet ile tanışın!

18:34