• Germany Servers farklı ile dürüst ve kaliteli yayın!

  11 Yıldır geliştirdiğimiz güçlü alt yapımız ile kaliteyi sizlere sunuyoruz...

  Devamını Oku   
 • Yayınlarımız ve sistem hakkında bilgilendirme!

  Yeni sistemimizle birlikte artık kanallarımız daha stabil, Sorun odaklı çalışma sistemimize artık ticket sistemini getiriyoruz. ayrıntılar yazımızın detayında...

  Devamını Oku   
 • En İyi Ekran Kartları Listesi

  En iyi ekran kartları listesi, pek çok kullanıcının merak ettiği konuların başında gelmektedir. Hal böyle olunca en çok araştırılan konular arasında da ekran kartları listesi bulunmaktadır.

  Devamını Oku   
En İyi Ekran Kartları Listesi

En iyi ekran kartları listesi, pek çok kullanıcının merak ettiği konuların başında gelmektedir. Hal böyle olunca en çok araştırılan konular arasında da ekran kartları listesi bulunmaktadır.


image

Kullanım Amacınızı İyi Belirleyin

En iyi ekran kartları listesi hakkında bilgi sahibi olmak, bireye pek çok açıdan çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Teknolojinin nimetlerinden en iyi şekilde yararlanmak adına bahsi geçen bu liste hakkında bilgi sahibi olmak ziyadesi ile önem arz etmektedir.

Bilgisayar kullanıcıları için ofis programları, yüksek grafik işlem gücü gerektiren oyunlar ve profesyonel tasarım yazılımları için genellikle ekran kartını iyi seçmek gerekmektedir. Bu sebeple birçok kullanıcı ekran kartı araştırmasına girmektedir. Fakat burada önemli olan şey ekran kartı almadan önce alacağınız ekran kartının kullanım amacını belirlemenizdir.

Sıradan Kullanıcıysanız Düşük Çözünürlük Size Yetecektir

Sıradan bir bilgisayar kullanıcı iseniz ve grafik ile ilgili işlemleriniz olmayacaksa giriş seviyesindeki modelleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu amaçla Nvidia ve AMD’nin geliştirdiği ürünleri düşük bütçe ile elde edebilirsiniz. Çünkü bu ürünler uygun fiyat aralıklarında bulunmaktadır.

Bu modellerden alacağınız bir ekran kartı ile iki boyutlu oyunları da sorunsuz oynayarak vakit geçirebilirsiniz ama bu modellerden 3D performansına ulaşamayacağınızı söyleyebiliriz. Eğer oyun tutkunuysanız kullandığınız monitör full HD veyahut yüksek çözünürlükte ise orta ve onun üstündeki seğmenlerde bulunan ekran kartlarına yönelmeniz gerekmektedir.

Performans Ve Bellek Kapasitesi İçin Profesyonel Serileri Takip Edin

Oyunlardaki grafik detayları arttıkça alacağınız ekran kartının işlemcisinin performansı ve bellek kapasitesi oyununuza etki ediyor. Tüm bu özelliklere sahip ekran kartı almakta bütçenizi doğrudan etkileyebilir.

Bahsettiklerimizin dışında 3D tasarımlar ve render işlemleri ile profesyonel olarak ilgileniyor ve video içerikler hazırlayarak prodüksiyon işlemlerinizin kısa sürede tamamlanmasını istiyorsanız her iki markanın da profesyonel olan serileri mevcuttur ve bunlara yönelmenizde fayda vardır. Fiyat açısından da diğerlerine kıyasla daha maliyetli olduğunu söylemek mümkündür.

Bilmeniz Gereken Ekran Kartı Listesi

En iyi ekran kartını seçmek isteyenlere en iyi ekran kartı sıralaması çıkardık. İncelemek ve almak isteyenlere hem fikir oluşturacak hem de bu sayede araştırmalarını daha net bir şekilde yapabileceklerdir. İşte en iyi 10 ekran kartı

·         NVIDIA RTX 3090

·         NVIDIA Quadro RTX 6000

·         NVIDIA TITAN RTX

·         NVIDIA TITAN V

·         NVIDIA GeForce RTX 2080 Super

·         NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti

·         NVIDIA GeForce RTX 2080

·         NVIDIA Quadro RTX 8000

·         NVIDIA GeForce RTX 3070

·         NVIDIA RTX 3080


avatar
Germany Premium / Avrupa

Bir kaç dakika içerisinde yanıt alırsınız

Germany Premium / Avrupa

💎 Germany Premium EU💎

💬 12 AYLIK SUPER PAKET 110€ Yerine Sadece 79€✅

🔁 2 hafta içerisinde iade garantisi! 🗓 Kişiye özel kullanıcı paneli!

📝İstediğin içeriği talep et anında eklensin!

☘ beIN Sports SD/HD/UHD/4K
☘ Exxen SD/HD/UHD
☘ Sky Bundesliga SD/HD/UHD
☘ Sky Sport SD/HD/UHD
☘ S Sport & S Sport Plus SD/HD/UHD
☘ Spor Smart SD/HD/UHD

💦 binlerce içerik ve live kanal seçenekleri!

🥇 9 Senelik tecrübe ile sorunsuz hizmet ile tanışın!

18:34