• Germany Servers farklı ile dürüst ve kaliteli yayın!

  11 Yıldır geliştirdiğimiz güçlü alt yapımız ile kaliteyi sizlere sunuyoruz...

  Devamını Oku   
 • Yayınlarımız ve sistem hakkında bilgilendirme!

  Yeni sistemimizle birlikte artık kanallarımız daha stabil, Sorun odaklı çalışma sistemimize artık ticket sistemini getiriyoruz. ayrıntılar yazımızın detayında...

  Devamını Oku   
 • En İyi Ekran Kartları Listesi

  En iyi ekran kartları listesi, pek çok kullanıcının merak ettiği konuların başında gelmektedir. Hal böyle olunca en çok araştırılan konular arasında da ekran kartları listesi bulunmaktadır.

  Devamını Oku   
Vodafone Operatöre Direk Bağlanma

Vodafone operatörüne direk olarak bağlanmak istiyorsanız 0542 542 00 00 veya müşteriyseniz yalnızca 542’yi tuşlayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.


image

Vodafone operatöre direk bağlanma için ilk olarak 0542 542 00 00 veya 542’li müşteri hizmetleri numarasını aramalısınız. Daha sonra aradığınız numara ile işlem yapmak için 1, kalan haklarınızı öğrenmek, hat işlemleri ve ödeme tarihi için 1’i tuşlamalısınız. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 6’yı tuşlamalısınız. 7/24 istediğiniz zaman bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Vodafone ile ilgili tüm işlemleriniz için *7000# tuşlayın. Self Servis üzerinden işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bedava internet gibi kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz.

Her operatör de doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak zaman alıyor. Bu yüzden operatör sahipleri direk bağlanmanın yollarını arıyor. Bunun için ilk olarak 542’li numarayı arayınız. Aynı zamanda müşteri temsilcisine direk bağlanmak için bir de 0542 542 00 00 numarasını arayabilirsiniz. Çıkan karşılama mesajı sonrası ‘’0’’ tuşuna basmalısınız. Daha sonra tekrar ‘’0’’ ve ‘’3’’ tuşuna basın. Bu işlem sonunda Vodafone müşteri temsilcisine direk bağlanacaksınız.

Vodafone Çağrı Merkezi ve Adresi

Vodafone müşteri temsilcisine ulaşmak istiyorsanız 542 ya da 0542 542 00 00 ya da 0546 354 25 42 numaralı hattı arayabilirsiniz. Hem mobil hem de kurumsal Vodafone müşterileri bu numaraları arayabilir. Eğer Vodafone merkez numarasına ulaşmak istiyorsanız 0212 367 00 00 numarasını arayın. Faturalı ya da faturasız hatlar ücretsiz olarak Vodafone çağrı merkezini arayabilir.

Vodafone Sesli Yanıt Sistemi Nedir? Ücretli mi?

Vodafone operatörü müşterisine 7/24 sesli yanıt hizmeti vermektedir. 0850 542 1 542 Sesli Yanıt Self Servis üzerinden doğrudan ulaşabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Aynı zamanda Facebook ve Twitter üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Hattınızla ilgili sorunları ya da merak ettiğiniz konuları Vodafone müşteri temsilcisine sorabilirsiniz. Aynı zamanda bayilere gitmeye gerek kalmadan tüm hat işlemlerinizi Vodafone uygulaması üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Vodafone müşteri temsilcilerini 7 dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Vodafone, müşterilerinin kolayca bağlanabilmesi için direk bağlanma imkanı sunuyor. Sizler de yukarıda belirttiğimiz şekilde operatör numarasını arayarak sırayla tuşlama yapabilirsiniz.


avatar
Germany Premium / Avrupa

Bir kaç dakika içerisinde yanıt alırsınız

Germany Premium / Avrupa

💎 Germany Premium EU💎

💬 12 AYLIK SUPER PAKET 110€ Yerine Sadece 79€✅

🔁 2 hafta içerisinde iade garantisi! 🗓 Kişiye özel kullanıcı paneli!

📝İstediğin içeriği talep et anında eklensin!

☘ beIN Sports SD/HD/UHD/4K
☘ Exxen SD/HD/UHD
☘ Sky Bundesliga SD/HD/UHD
☘ Sky Sport SD/HD/UHD
☘ S Sport & S Sport Plus SD/HD/UHD
☘ Spor Smart SD/HD/UHD

💦 binlerce içerik ve live kanal seçenekleri!

🥇 9 Senelik tecrübe ile sorunsuz hizmet ile tanışın!

18:34