• Germany Servers farklı ile dürüst ve kaliteli yayın!

  11 Yıldır geliştirdiğimiz güçlü alt yapımız ile kaliteyi sizlere sunuyoruz...

  Devamını Oku   
 • Yayınlarımız ve sistem hakkında bilgilendirme!

  Yeni sistemimizle birlikte artık kanallarımız daha stabil, Sorun odaklı çalışma sistemimize artık ticket sistemini getiriyoruz. ayrıntılar yazımızın detayında...

  Devamını Oku   
 • En İyi Ekran Kartları Listesi

  En iyi ekran kartları listesi, pek çok kullanıcının merak ettiği konuların başında gelmektedir. Hal böyle olunca en çok araştırılan konular arasında da ekran kartları listesi bulunmaktadır.

  Devamını Oku   
SIM Kartı Yuvası Nasıl Açılır?

Sım kart yuvası nasıl açılır? Sim kart yuvası hangi aparat çeşitleri ile açılabilir? Yeni telefonlarda sim kart yuvası nerede bulunur? Sim kart yuvasına dair genel bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.


image

Sım kart yuvası nasıl açılır? Sorusu son dönemlerin sıklıkla merak edilen sorularından birisidir. Yeni üretilen akıllı telefon çeşitlerinde sim kart yuvaları alışılmışın dışında yer alır. Bu yüzden de pek çok kullanıcı telefonlarını ilk kullanır iken sim kart yuvaları konusunda sıkıntılar yaşayabilirler. Peki sim kart yuvası yeni akıllı telefonlarda nasıl açılabilir?

Yeni üretilen telefonlar satılır iken kutulardan ince ve biraz uzun bir aparat çıkar bu aparatın sim kart yuvasına biraz sertçe dokunulması ile sim kart yuvası kendisini dışarı atar. Bu şekilde de sim kart yuvası açılmış olur.

SIM Kart Yuvası Ne İle Açılabilir?

Günümüzde akıllı telefon kullanımları her geçen gün artıyor. Özelliklede yeni üretilmiş akıllı telefon çeşitlerine olan ilgi daha yoğundur. Yeni akıllı telefon çeşitleri yeni tasarımları ile birbirlerine benzer. Bu duruma örnek olarak sim kart yuvaları her zamanki bölümde yer almaz. Bu yüzden de sim kart yuvasının açılması için açma aparatı ile birlikte satılır. Fakat açma aparatı kolaylıkla kaybolabilen bir nesnedir. Bu yüzden de pek çok kişi tarafından kaybolur. Peki açma aparatını kaybedenler için sım kart yuvası ne ile açılabilir?

Gündelik hayatta sim kart açma aparatına benzer nesneleri sıklıkla kullanırız. Bunlara örnek verecek olursak; iğne, ataş ya da küpe olabilir. Bu tarz nesnelerin ortak özellikleri ise; uçları ince ve uzun olmalarıdır. Ucu ince ve uzun olan farklı nesneler ile de sim kart yuvası açılabilir.

SIM Kart Yuvası Nerede Bulunur?

Geçmiş dönemlerdeki pek çok akıllı telefon çeşitlerinde sim kart yuvaları bataryanın yanında yer alırdı. Fakat zaman içerisinde pek çok konuda farklı tasarım çeşitleri oluşturuluyor. Sım kart yuvası çeşitleri içinde farklı tasarımlar üretildi. Peki günümüzde üretilen akıllı telefonlarda sim kart yuvası nerede bulunur?

Günümüzdeki pek çok akıllı telefon çeşitlerinde sım kart yuvaları telefonun yan kısmında yer alır.


avatar
Germany Premium / Avrupa

Bir kaç dakika içerisinde yanıt alırsınız

Germany Premium / Avrupa

💎 Germany Premium EU💎

💬 12 AYLIK SUPER PAKET 110€ Yerine Sadece 79€✅

🔁 2 hafta içerisinde iade garantisi! 🗓 Kişiye özel kullanıcı paneli!

📝İstediğin içeriği talep et anında eklensin!

☘ beIN Sports SD/HD/UHD/4K
☘ Exxen SD/HD/UHD
☘ Sky Bundesliga SD/HD/UHD
☘ Sky Sport SD/HD/UHD
☘ S Sport & S Sport Plus SD/HD/UHD
☘ Spor Smart SD/HD/UHD

💦 binlerce içerik ve live kanal seçenekleri!

🥇 9 Senelik tecrübe ile sorunsuz hizmet ile tanışın!

18:34