Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazlası için bizimle canlı destek veya whatsapp destek hattımız üzerinde iletişime geçebilirsiniz.

En Çok Sorulanlar

Germany Servers nedir?

İptvhizmetleri.com iptv satıcıları için kullanıma açılmış, ürünlerini ve içeriklerini pazarlarken maksimum verim elde edebilmelerini amaçlayan, iptv satıcıları için proje ve içerik geliştiren bir oluşumdur.

Paketlerimiz arasından size uygun olan paketimizi seçebilir veya kendi düşüncenizdeki gerçekleştirmek istediğiniz yazılım veya proje fikrinizi bizimle paylaşabilir ve gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken iletişim kanallarımız üzerinden sadece bize ulaşmak.

İptv bayisi olarak satış yaptıkça ek gelir elde edebilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış iptv bayiliği paketlerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

Sitemiz üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetleri belirtildiği üzere, Havale/EFT, Kredi Kartı veya Bitcoin ile ödeme gibi dilediğiniz yöntemi kullanarak hizmet satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Geliştirmiş olduğumuz projeler domaine göre lisanslama methodu ile çalışmakta olduğundan, internet sitesi değişikliği vb. gibi değişikliklerde firmamızdan destek isteyiniz.

Müşterilerimize ait olup, bizimle paylaşılan hiç bir bilgi veya farklı bir veri, farklı kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmayacaktır.

Sosyal medya hesaplarımızdan belirli aralıklarla paylaşmış olduğumuz iş ilanlarını takip ederek sizde ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.

Fikirleriniz gerçeğe dönüşsün

Hizmetlerimizle ilgili bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Hizmetlere Gözat İletişime Geç
Germany Servers | www.germanyservers.com