Hizmetlerimiz

Sizler için üretiyor, geliştiriyor, kodluyoruz...

İPTV İnternet Sitesi

Markanız için size özel tasarım hazırlayıp, satış yapabileceğiniz, kurumsal internet siteleri hazırlıyor, geliştiriyoruz ve yayınlıyoruz.

Özel Mobil Uygulama

Google Play Store'da yayınlamak üzere müşterilerinizin kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapıp yayınları izleyebilecekleri Android uygulaması geliştiriyoruz.

Özel WEBTV Yazılımı

Size özel WEBTV yazılımımız ile smart tv'sinde iptv uygulaması olmayan müşterileriniz dahi yayınları televizyonlarından takip edebiliyor.

İPTV Bayilik Hizmeti

İptv bayisi olmak ve kendinize ekstra gelir mi yaratmak istiyorsunuz ? Bayilik paketimizi alarak satış yapabilir ve kendi gelirinizi sağlayabilirsiniz.

İPTV Restream Hizmeti

İptv Sunucunuz için kesintisiz, bağlantı sorunu olmayan, %99 uptime garantili Restream ve Kaynak Yayın ihtiyaçlarınızı tedarik ediyoruz.

Gelişmiş API Sistemleri

Siteniz için otomatik test sistemi ve sonteklif'den vb. yapılan satışlar için panelden otomatik açılıp bilgileri mail ile kullanıcıya yollayan özel entegrasyonlar hazırlıyoruz.

Xtream-Codes Kurulumu

Size özel Xtream Codes Kurulumumuz sayesinde sizde kendi bayilerinizi oluşturabilir, bayilerinizin satışlarıyla birlikte gelirinizi arttırabilirsiniz.

Özel İPTV Sunucu Kurulumu

İptv piyasasında kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, avrupa lokasyonlu %100 güvenli sunucu tedarik ve kurulumlarımızla anahtar teslim iş teslimatı yapıyoruz.

DDos Koruma & Firewall

İptv Sunucularınız ve internet siteleriniz için DDOS vb saldırılara karşı koruyor, gizliliğiniz ve güvenliğiniz için gerekli en üst desteği sağlıyoruz.

Fikirleriniz gerçeğe dönüşsün

Hizmetlerimizle ilgili bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Hizmetlere Gözat İletişime Geç
Germany Servers | www.germanyservers.com